Nowa hala widowiskowo-sportowa zdobyta. Sklep Polski MKK Gniezno wygrywa z Arka II Gdynia

Autor: / Możliwość komentowania Nowa hala widowiskowo-sportowa zdobyta. Sklep Polski MKK Gniezno wygrywa z Arka II Gdynia została wyłączona / 306 Odwiedzin / 28 października 2018

Nowa hala widowiskowo-sportowa zdobyta!!!

Po serii 3 meczów wyjazdowych, nadeszła w końcu pora, by wrócić w swoje 4 ściany. W sobotę 27.10 o godzinie 16, przy ul. Sportowej koszykarze Sklepu Polskiego MKK Gniezno podjęli drużynę Arki AMW Gdynia. Gnieźnianie bardzo chcieli w końcu przełamać złą passę swojego parkietu, gdyż w dwóch dotychczasowych spotkaniach „u siebie” 2 razy schodzili pokonani. Niestety pierwsza połowa nie zapowiadała tego przełamania. Nerwowe decyzje, straty, niecelne rzuty były bardzo widoczne w grze MKK. Na szczęście dobrze dobra obrona po stronie gospodarzy pozwoliła gościom rzucić do połowy „tylko 30 punktów. Wynik 26-30 dawał nadzieję na zwycięstwo, ale tylko pod warunkiem zdecydowanej poprawy gry. Po przerwie na parkiet powróciła odmieniona drużyna Sklepu Polskiego MKK Gniezno. Chyba rozmowa w szatni tak podziałała na zawodników, gdyż 3 kwartę rozpoczęli runem 13-0, a całą kwartę wynikiem 35-15. Wynik 61-45 dawał już margines błędu. Tak wysoko wygrana kwarta ustawiła resztę meczu. Cieszy fakt, że gnieźnianie całe spotkanie grali agresywnie w obronie, co spowodowało, że w żadnej z kwart nie stracili więcej niż 18 punktów (18, 12, 15, 16). Przed seniorami Sklepu Polski Gniezno seria meczów wyjazdowych i dopiero 8 grudnia wrócą na swój parkiet. Do tego czasu będziemy informować o poczynaniach na parkietach 2 ligi naszej drużyny.

Sklep Polski MKK Gniezno wygrywa z Arka II Gdynia 75-61. Była to pierwsza wygrana w nowej hala im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie oddanej do użytku w tym roku.
Poniżej galeria z meczu. Dla Was gramy, Dla Was walczymy!

Fotorelacja z meczu z soboty  27 października 2018 pomiędzy Sklep Polski MKK Gniezno i ARKA II Gdynia.

Logo-MKK-białe.jpg