2018_10_ 06 SP MKK Gniezno - Sokól Miedzychod_66

Sokoły wygrywają w Gnieźnie

Autor: / Komentowanie nie jest możliwe / 295 Odwiedzin / 6 października 2018

Kibice zgromadzeni na trybunach byli świadkami dobrego początku MKK i wczesnego prowadzenia 10-4. Jednak  goście natychmiastowo odpowiedzieli 3 rzutami osobistymi i przystąpili do kontrataku. Nasi gracze od tego momentu stracili skuteczność. Do końca pierwszej połowy nie potrafili złapać rytmu zarówno po jednej i drugiej stronie parkietu. Zresztą wynik 53-22 do połowy mówi wiele. Rzuty nie wpadały, obrona była bardzo nieszczelna. Po zmianie stron wśród naszych graczy było widać metamorfozę. Wiadomo było, że mecz będzie bardzo ciężko wygrać, jednak nasi koszykarze starali się w jakiś sposób wynagrodzić kibicom słabą pierwsza połowę.

Rzuty nadal nie chciały wpadać, ale zaangażowanie w obronie spowodowało, iż drugą połowę zagraliśmy „na remis” z drużyną Sokoła, która praktycznie do końca meczu grała najmocniejszym składem. Brak naszego rozgrywającego Piotrka Golasińskiego jest odczuwalny, ale nie jest wytłumaczeniem dla słabej postawy w obronie naszych graczy. Jedno jest pewne,  dużo wniosków do wyciągnięcia i poprawy gry naszej drużyny. Najbliższa szansa na przełamanie już w najbliższą sobotę w Toruniu. Go MKK!

Fotorelacja z dzisiejszego meczu. Goście z Międzychodu w połowie pierwszej kwarty przejęli inicjatywę. Gnieźnianie nie mogli tego dnia odzyskać rytmu. Wynik spotkania ostatecznie zdecydowanie na korzyść gości.

Sklep Polski MKK Gniezno – MKS Sokół Międzychód 51-82