Autor: / 1 Dodaj / 360 Odwiedzin / 17 stycznia 2018

Sklep Polski MKK Gniezno – Obra Kościan 63-78

1 Komentarz

1. To nie Obra wygrała tylko my przegraliśmy i to boleśnie.
    Słabo weszliśmy w mecz, pięć minut gry a na tablicy 2:17. Nonszalancja w grze, słabo się ruszamy, rzuty z nie przygotowanych pozycji itd…to nie był wybitnie nasz wieczór. Pierwsza kwarta 15:28, w drugiej odrabiamy 23:15 ale na przerwę i tak schodzimy z pięcioma punktami straty. Liczyłem że zaczniemy nabierać rozpędu, tymczasem dalsza indolencja rzutowa trwa – trzecia kwarta najsłabsza z obu stron 13:18 ostatnia 12:17 i końcowy wynik 63:78. Zdecydowanie było to najsłabsze spotkanie jakie widziałem w tym sezonie, każdy element zawiódł – troszkę statystyki straty 16:11 przechwyty 5:10 rzuty za 3 pkt 3/25-12% dramat. Sezon jest długi ja rozumiem ale nikt nie lubi być lany przed własną liczną jak na środek tygodnia widownią. Poza Markiem Sobkowiakiem 18 pkt 10 zbiórek pozostali bardzo przeciętnie. Co do przeciwników normalny średni przeciwnik grający konsekwentnie swoje, z chłodną głową i jednym shooterem grającym z nr 7 Waldkiem Kabatem 28 pkt ( 12/12 za 1 pkt ). Czekam na powrót do gry Budynia – zbiórki w ataku 14 – Kościan zbórki w obronie 30.
    Ogrywaliśmy zdecydowanie silniejsze ekipy. Tylko żeby wygrać trzeba grać… a tego elementu zabrakło.