2018_04_14 Sklep Polski MKK Gniezno - Górnik Wałbrzych_86

Niesamowity mecz w Gnieźnie pomiędzy Sklep Polski MKK Gniezno i Górnik Trans.eu Wałbrzych

Autor: / 1 Dodaj / 530 Odwiedzin / 15 kwietnia 2018

Można zapewne powiedzieć , że to był niesamowity mecz. Bardzo zacięty  zacięty do ostatniej sekundy. Trzymał w napięciu. Kibice z obu stron gromki doping. Piękne sportowe widowisko pomiędzy Sklep Polski MKK Gniezno – Górnik Trans.eu Wałbrzych !

Może ciekawić ilość dziwnych decyzji sędziowskich od początku 3-ciej kwarty. Szkoda, ze to miało bardzo duży wpływ na wynik końcowy rywalizacji !!! Mecz nr 3 byloby pięknym zakończeniem rywalizacji Górnika z MKK.
Jednak wynik końcowy meczu: Sklep Polski MKK Gniezno – Górnik Trans.eu Wałbrzych 71-73.
Kto był na hali oceni sam. Mecz był piękny tylko bez heppy endu dla nas. Nie zmienia to faktu jednak , że było to największe wydarzenie w histori ligowej koszykówki w Gnieźnie!!! Mamy super drużynę, która walczy a kibica są z nią …Czy wygrywa , czy Nie!!!
Go go MKK!!! Kibice są z nami!!! Dla Was gramy, dla Was walczymy!!!

Mecz nr 2 14.04.2018 r:  Sklep Polski MKK Gniezno – Górnik Trans.eu Wałbrzych 71-73