2017_11_12 Sklep Polski MKK Gniezno - Decka Pelplin_9

Niełatwa przeprawa lidera na parkiecie MKK w Gnieźnie. Decka Pelplin minimalnie wygrywa

Autor: / 1 Dodaj / 311 Odwiedzin / 12 listopada 2017

Emocjonujący mecz w Pierwszej Stolicy.  Niełatwa przeprawa lidera na parkiecie w Gnieźnie. Decka Pelplin minimalnie wygrywa. Koszykarze Sklep Polski MKK Gniezno postawili twarde warunki gry. Niemniej jednak niepokonany jeszcze w tym sezonie zespół z Pelplina odniósł 9 wygraną.

Sklep Polski MKK Gniezno – Decka Pelplin 70-74

Kibice po raz kolejny gromko dopingowali koszykarzy. Dziękujemy, że Gniezno kibicuje !!!

Już niebawem szerszy opis i relacja.

A poniżej świeża galeria zdjęć z tego zaciętego i emocjonującego spotkania.

Kolejny mecz w Gnieźnie już 18 października: Sklep Polski MKK Gniezno – Biofarm Basket Suchy Las

Sobota 18.11.2017  godz.16.00.

ul Łubieńskiego, Hala 2 LO w Gnieźnie

Zapraszamy.

1 Komentarz

1. Decka Pelplin to dominatorzy naszej grupy z bilansem 8 zwycięstw 0 porażek. Dlatego mimo porażki uważam że cały zespół zasłużył na słowa uznania. Pokazaliśmy charakter i szale zwycięstwa ważyły się do końcowej syreny.
    Poszczególne kwarty 21:20 ; 13:26 ( fatalne 4 minuty – to jedyny minus ) 26:13 ( koncert ) 10:15 ( mistrzowska defensywa z obu stron) wynik końcowy 70:74. Mecz był popisem gry defensywnej zbiórki 31:38 przechwyty 11:10. Oba zaspoły zagrały na podobnej skuteczności za 2 pkt -60% ale elementem który zaważył były rzuty za 3 7/29/24% goście 11/32/34%. Kibice mieli okazję zobaczyć świetne widowisko do którego się dostosowali gorącym dopingiem ( dawno nie widziałem tak reagującej hali – super ), i mimo porażki nikt nie opuszczał zawodów zawiedziony. Mam nadzieję że to spotkanie da kopa naszym chłopakom, pozwoli uwierzyć w swoje możliwości ( przy 105 procentowym zaangażowaniu ) i to Nas będą się bali przeciwnicy.